תחומי התמחות

דיני עבודה - יובל אור

משרדי נותן מענה מקיף הן לעובדים והן למעסיקים.
משרדי מעניק ליווי משפטי מקיף לעובדים, אשר כולל סיוע במימוש זכויות סוציאליות במסגרת יחסי עבודה, ייעוץ לפני שימוע וייצוג בהליך שימוע, עריכת הסכמי עבודה, ייצוג בכל הערכאות בבתי הדין לעבודה וכן ייעוץ משפטי קונקרטי, אישי ושוטף לאורך כל ההליכים.
משרדי מייצג גם מעסיקים, ונותן להם מענה מקיף החל מהכנת הסכמי עבודה, עובר בייעוץ משפטי שוטף וכלה בייצוג וליווי מלא בהליכים משפטיים בכל הערכאות בבתי הדין לעבודה. משרדי נותן למעסיק מעטפת שלמה שתסייע למעסיק להגן על עסקו למול תביעות וסיכונים בלתי צפויים במסגרת יחסי עובד-מעביד.

אני מביא עימי ניסיון רב, הן ניסיון תעסוקתי והן ניסיון "מהשטח" בתחום יחסי העבודה וכן ניסיון בהופעות בבתי הדין לעבודה, ואני מאמין כי יש לסייע לעובדים מוחלשים ולהקשיב למצוקותיהם וכן ביצירת מערכת יחסי עבודה הוגנת בין עובד למעסיק.

דיני נזיקין - יובל אור

דיני נזיקין – משרדי עוסק במספר ענפים בתחום נזקי הגוף:

אני מביא עימי ניסיון רב בתחום הנזיקין, כולל ניסיון תעסוקתי של כ-12 שנה בענף הביטוח במגוון תפקידים לרבות תפקידי ניהול. ניסיוני הרב מקנה לי את הידע להתמודד אל מול תאגידי הענק בסבכים הבירוקרטיים שהם מעמידים בפני הנפגעים, אשר לעתים נתקלים בחומה בצורה בדרך למימוש זכויותיהם.

בתחום הביטוח הלאומי, אני מכיר היטב, גם מניסיון אישי, את הבירוקרטיה הנדרשת אל מול המוסד לביטוח לאומי, כולל התמצאות בתקנות הסבוכות ובסדרי עבודת הוועדות הרפואיות משלב ההכרה בקשר הסיבתי בין התאונה לנזק ועד לקבלת אחוזי הנכות.

אני בעל ניסיון רב אף בייצוג ערכאות ערעור על החלטות המוסד לביטוח לאומי לרבות ייצוג בערכאות ערעור על החלטות הוועדות הרפואיות.

בתחום נכי צה"ל אני אוחז בניסיון רב בהתמודדות מול ועדות רפואיות מטעם משרד הביטחון ובניהול תביעות מקיפות – החל מקבלת הזכות להכיר בנפגע/ת כנכה צה"ל ועד לזכות לקבל את אחוזי הנכות המלאים אשר יזכו במענק/קצבה, כולל פניה לערכאות ערעור במקרים הרלוונטיים. 

צרו איתנו קשר וקבלו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

דילוג לתוכן