עורך דין ביטוח לאומי

ביטוח לאומי הינו מוסד סוציאלי ממשלתי הפועל מכח חוק הביטוח הלאומי על כל תקנותיו, ביטוח לאומי מעניק רשת ביטחון סוציאלי רחבה ומקיפה מהלידה ועד הפטירה בכל שלב בחיים. חשוב לציין כי במצבים שבהם נפנה לביטוח לאומי עקב חלילה תאונות, ביטוח לאומי פועל כחברת ביטוח לכל דבר ועניין – למשל תאונת עבודה – ביטוח לאומי יחקור את האירוע בדר"כ באמצעות חוקרים מטעמו ואף יתכן באמצעות חוקרים פרטיים, ביטוח לאומי יבדוק כל אירוע תאונתי באופן מוקפד ולא בקלות יאשר הכרה של האירוע התאונתי. ישנם שירותים בסיסיים שבהם האזרח יכול להיתקל בחומה בצורה מול הביטוח הלאומי כגון: אדם שהתפטר מעבודתו עקב הרעת תנאים או עקב מצב רפואי לקוי ויש לו את הוותק המספק לקבלת דמי אבטלה אחרי תקופת עבודה, לפתע אותו אדם יכול למצא את עצמו כמי שאינו זכאי כלל לדמי אבטלה אלא רק כעבור "תקופת המתנה" של כ 3 חודשים דבר זה תלוי בנסיבות ויש לבחון כל מקרה לגופו. ישנה חשיבות בהכרת חוקי הביטוח הלאומי על כל תקנותיו הסבוכות והבירוקרטיה הסבוכה בו במגוון שירותים סוציאלים שבהם כל אזרח יפגוש בתחנות חייו. אני מביא עימי ניסיון רב בהתמודדות מול הביטוח הלאומי בקשת רחבה של נושאים. להתייעצות ללא התחייבות בנושא מימוש זכויות אל מול הביטוח לאומי ניתן להתקשר :  052-303-000-7
עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

עורך דין לביטוח לאומי

הצורך בקבלת ליווי וייעוץ מקצועי מידי עורך דין לביטוח לאומי בעת הגשה של בקשה למימוש ומיצוי זכויות וקבלת גמלה או פיצוי מביטוח לאומי, הינו צורך חיוני בסיסי ושאינו בגדר מותרות. הסיכוי והאפשרות לניהול ההליך המשפטי מול המוסד לביטוח הלאומי ללא סיוע של עורך דין מומחה ומנוסה בתחום הינם קלושים, שכן התקנות והחוקים של הביטוח הלאומי הינם מסורבלים ורבים ומשתנים מדי שנה. רק עו"ד לביטוח לאומי, מנוסה ובקיא המתמצא בפסיקה ובחקיקה הסמוכה והענפה של הביטוח הלאומי מסוגל לסייע לכם למצות את זכויותיכם, לזכות בתביעה ולקבל פיצוי הולם וראוי.

השירותים של עורך דין לביטוח לאומי

הצעד הראשון בדרך למימוש זכויות וקבלת פיצויים, מענק או גמלה מהמוסד לביטוח הלאומי, הינו הגשת תביעה. בין אם שמדובר במחלת מקצוע, תאונת עבודה, נכות זמנית או כללית וכל מקרה ודרישה אחרת. בכל שנה מוגשות אלפי תביעות לביטוח לאומי שעוברות דרך הליכים מורכבים ומנגנון בירוקרטי סבוך עד שמתקבלת ההחלטה. משום כך, ייצוג משפטי מקצועי על ידי עורך דין לביטוח לאומי בקיא ומנוסה בסוגיות ובשאלות המשפטיות השונות שעולות מהתביעה, יעלה את סיכויי הצלחתה במידה ניכרת.

עו"ד לביטוח לאומי - ידאג לתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי

רבות מהתביעות המוגשות למוסד לביטוח לאומי במטרה לקבל קצבאות או גמלה, נדחות ע"י הפקידים של הביטוח הלאומי וזאת מסיבות שונות. במקרים אלה, חשוב שלא לוותר על האינטרסים והזכויות שלכם ולפתוח בהליך משפטי בסיוע וליווי של עורך דין ביטוח לאומי מנוסה ומומחה. ההליך המשפטי כולל הגשת תביעה לבית דין לעבודה כנגד המוסד לביטוח לאומי ומתן ייעוץ מקצועי, ליווי וייעוץ, שנועדו לנהל את ההליך בצורה אפקטיבית ואף לקצר אותו מבחינה בירוקרטית ולהגדיל את הסיכוי לזכות בתביעה ולקבל פיצוי הולם בהתאם לנסיבות הספציפיות של המקרה שלכם. הניסיון מלמד כי התביעה הינה התחלת תהליך העשוי להמשך לאורך זמן ממושך ולכן ייצוג משפטי הניתן ע"י עורך דין מנוסה יעלה באופן משמעותי את הסיכויים שהיא תתקבל.

עורך דין מומחה לביטוח לאומי - מימוש זכויות מול ביטוח לאומי

יובל אור – משרד עורכי דין, עוסק בדיני עבודה ונזיקין ומספק מענה משפטי איכותי ומקיף בתחומים הבאים: תאונות דרכים ותאונות עבודה, נזקי גוף ונפש, תביעות ומימוש זכויות מול ביטוח לאומי, זכויות נכי צה"ל, ותביעות פוליסת ביטוח. " משרדי חרט על דגלו מתן ליווי מקצועי וייחודי בתחומי משפט נזקי גוף ונפש, ביטוח לאומי ונכי צה"ל וכל זאת באחריות, מסירות ויחס אישי, משרדי אף הביא תוצאות למבוטחים ובמקרים החזיר למבוטחים גמלה בהליך ערעור שמעכשיו ניתנת להם לכל חייהם ואף משרדי הצליח להביא לכך כי לקוחות משרדי זכאים לגמלאות שונות ובניהם נפגעי עבודה ונכות כללית לכל החיים"

עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

תביעות נכות כללית מוגשות על ידי אנשים שסובלים מבעיות רפואיות שונות ואינם מסוגלים לעבוד כלל או שיכולים לעבוד באופן חלקי, על מנת לייעל ולקצר את ההתמודדות עם המוסד לביטוח לאומי, מומלץ לפנות לקבלת סיוע וליווי משפטי מידיו של עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית. רבים אינם מכירים ויודעים מהן הזכויות שמגיעות להם ובאילו תנאים עליהם לעמוד ובמיוחד כאשר מדובר על גובה ההכנסה שמותר להם להשתכר וזאת מבלי שהדבר יפגע בזכאות שלהם לקבלת קצבה. ייעוץ וייצוג משפטי הניתנים על ידי עורך דין מומחה בתחום נכות כללית ובהגשת תביעות למוסד לביטוח לאומי, יאפשרו לכם למצות את זכויותיכם ולקבל פיצוי ראוי בהתאם לסוג ומידת המוגבלות ממנה אתם סובלים.

שירותיו של עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית

בכל מקרה בו נפגעתם ונגרמה לכם מוגבלות, נכות או אי יכולת לתפקד ולהשתכר, חשוב לפנות לקבלת סיוע משפטי מידיו של עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית. על מנת לעמוד ברף הזכאות לקצבה ישנם לעמוד במספר תנאים מצטברים: אינך עובד או שהכנסתך כשכיר או כעצמאי נמוכה מ-60% מהשכר הממוצע, 6,331 ש"ח (החל ב- 01.01.2020). נכות רפואית – רופא בעל הסמכה מתאימה, מטעם המוסד לביטוח לאומי, יקבע למבוטחים נכות רפואית בשיעור של 60% לכל הפחות או בשיעור של 40% לפחות בכל מקרה בו המבוטח סובל מכמה ליקויים ולגבי ליקוי מסוים נקבעה למבוטח נכות רפואית של 25%. נכות תפקודית דרגת אי-כושר – המבוטח איבד 50% לפחות מהכושר שלו להשתכר או לחילופין לתפקד במשק הבית. במצב זה, פקיד התביעות יקבע האם המבוטח יוגדר כנכה ויקבע את דרגת אי הכושר המתאימה וזאת לאחר התייעצות עם רופא מורשה ומוסמך ועם פקיד השיקום במוסד לביטוח לאומי. חשוב לדעת כי אובדן כושר עבודה שנמוך מ-50% אינו מזכה בקצבה.

תביעות לנכות כללית - הליך הגשת תביעה וסכומי הקצבה

חשוב לקבל ליווי מעורך דין מתחילת הדרך שכן יש משמעות משפטית למילוי הטפסים לתביעת נכות כללית * הצעד הראשון הינו מילוי הצהרה וטופס תביעת נכות באמצעות עורך דין לביטוח לאומי למחלקת ביטוח וגבייה ושליחתו מוקדם ככל הניתן לסניף הביטוח הלאומי הקרוב ביותר למקום מגוריכם. * לטופס התביעה יש לצרף כמה מסמכים רלוונטיים: טופס לרופא משפחה בקופת החולים הקרוי טופס מספר 4. על המבוטח - התובע למלא פרטים הנוגעים למצב הרפואי שלו. * צירוף של תעודות רפואיות, תוצאות בדיקות, סיכומי מחלה שונים מבית החולים, צילומי רנטגן וכו' וכן הצהרה לגבי הכנסות מעבודה - טופס מספר 2 שמצורף לטופס התביעה.

משרד עורך דין יובל אור –עורך דין לתביעות ביטוח לאומי

עורך דין יובל אור מתמחה במתן שירותים משפטיים מקצועיים בתחום דיני עבודה ונזיקין ומימוש זכויות מול המוסד לביטוח לאומי. עורך דין יובל אור: "משרדי מעניק ליווי, ייעוץ וייצוג בהליך הגשת תביעה לנכות כללית וכל זאת ביחס אישי, אחריות ומסירות ובמטרה שכל מבוטח יזכה לממש את מלוא הזכויות המגיעות לו ולקבל פיצוי ראוי והולם" "באחד המקרים שייצגתי הצלחתי להחזיר ללקוחה קצבה לכל החיים וזאת לאחר שהביטוח הלאומי דחה את תביעתה וכאשר פנתה למשרדי בהליך ערעור שניהלתי התקבלה הבשורה המדהימה והמשמעותית לאורך כל חייה של הלקוחה"

עורך דין המתמחה בביטוח לאומי

עורך דין המתמחה בביטוח לאומי מעניק שירותים משפטיים חיוניים ומועילים בתחום תביעות נכות כללית ומימוש זכויות. קצבת נכות כללית ניתנת בגין נכות גופנית, שכלית או נפשית שנגרמה לאדם עד למצב בו היכולת שלו לפרנס עצמו ולהשתכר פחתה ב- 50% לפחות. ההתמודדות מול המוסד לביטוח לאומי, עלולה להיות, במקרים רבים, מורכבת וסבוכה וללא ספק מדובר בהליך בירוקרטי מתיש במיוחד לאדם פגוע או מוגבל. משום כך, קבלת ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי מידי עורך דין מומחה בתחום, הינה חשובה ותגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הכרה ופיצוי הולם.

היתרונות בשירותי עורך דין המתמחה בביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי, במדינת ישראל, מעמיד מחשבון שמאפשר לציבור הרחב לבחון את גובה הקצבה או הפיצוי הניתנים בהתאם לאופי וחומרת הפגיעה או הנכות. בנוסף, באתר הביטוח הלאומי מצוינים המסמכים שיש להכין ולהגיש לוועדה הרפואית שתקבע האם התובע זכאי לקצבת נכות, מהי דרגת הנכות ומה גבוה ושיעור הקצבה והפיצוי שהוא זכאי להם. בנוסף לפרטים הגלויים לציבור הרחב, בהחלט מומלץ וחשוב לקבל סיוע משפטי מקצועי מתחילת הדרך שכן הביטוח הלאומי למרות היותו מוסד סוציאלי מתנהל כמו חברת ביטוח לכל דבר ועניין, שכן הליך הגשת התביעה מחייב התייחסות לפרטים רבים ודורש איסוף מסמכים ואישורים שונים. ההליך הבירוקרטי עלול להיות ממושך ומתיש וללא ספק, עורך דין המתמחה בביטוח לאומי יחסוך לכם דאגות ומאמצים, ינהל את ההליך בצורה מיטבית, יקצר הליכים ויגדיל בצורה משמעותית את הסיכויים לקבל הכרה ופיצוי מקסימלי.

וועדה רפואית וקביעת אחוזי נכות

לאחר שהתביעה הוגשה, התובע יזומן לבחינה בוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי שתבחן את אחוזי הנכות הקיימים ובהתאם לאחוזי הנכות שיקבעו לו ובהתאם להכנסותיו ייקבע שיעור הקצבה לה הוא זכאי.לאחר מכן הוועדה תשלח מכתב שמכריז על הקביעה ועל גובה הקצבה והפיצוי שהנכה זכאי להם. הקצבה תשולם באופן קבע ב - 28 בכל חודש ותועבר ישירות לחשבון הבנק האישי של התובע או לחשבון של מיופה כוח - האפוטרופוס שלו. על מנת למצות את הזכויות המגיעות למי שנפגע כתוצאה ממחלה, תאונה ומכל סיבה אחרת מבחינה גופנית, נפשית או שכלית, מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בביטוח לאומי. הליווי המשפטי נועד להבטיח כי הגשת התביעה תתבצע בצורה נכונה והולמת שתכלול ביצוע כל שלבי ההליך כראוי, בהתאם להנחיות של המוסד לביטוח לאומי ובצירוף המסמכים הנדרשים והרלוונטיים למען הגדלת סיכויי קבלתה, יודגש כי עורך דין יכול לייצג את המבוטח בפני ועדה רפואית וישנה חשיבות לכך שכן מדובר בוועדה אשר עורכת מספר דקות בודדות.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי

עורך דין לענייני ביטוח לאומי מעניק ליווי וייעוץ משפטי בהליך הגשת תביעה למוסד לביטוח לאומי במטרה לקבל הכרה בנכות, מוגבלות, אי תפקוד או פגיעה בכושר העבודה וביכולת להתפרנס. בין אם שמדובר במום, לקות מלידה או פגיעה כתוצאה ממחלה או תאונה, רבים המגיעים למצב בו עליהם הם מוגבלים וזקוקים לעזרה בביצוע פעולות יומיומיות, מתקשים לממש את הזכויות המגיעות להם ולקבל סיוע ופיצוי הולמים. משום כך, ישנה חשיבות רבה לפנות לעורך דין מומחה בתחום תביעות ביטוח לאומי שינהל את הליך הגשת התביעה בצורה יעילה, ייקצר הליכים בירוקרטיים מתישים ויגדיל משמעותית את הסיכוי לקבל הכרה, קצבה או פיצוי ראויים.

השירותים של עורך דין לענייני ביטוח לאומי

נוכח הנטל והעומס הרב שנוחתים על הכתפיים של מי שהיה אדם בריא לחלוטין ולפתע נאלץ להתמודד עם קשיים הנובעים משינוי חסר תקדים ודרסטי במצבו הבריאותי והרפואי, המדינה מעניקה פיצויים כגון קצבת נכות, שלמען דרישתה וקבלתה יש לעמוד במספר תנאים והשגות. ישראל הינה מדינה שמאמינה וחרטה על דגלה ערכים סוציאליים ומשקיעה רבות במטרה לסייע ולפצות אנשים הסובלים ממוגבלות כלשהי, אולם לא בכל המקרים ניתן לקבל הכרה ופיצוי, שכן מדובר בהליך בירוקרטי סבוך וממושך ואנשים רבים נוטים להתייאש לאורך הדרך. ליווי משפטי הניתן על ידי עורך דין לענייני ביטוח לאומי, מקל על האדם התובע את זכויותיו ומגדיל בצורה ניכרת את הסיכוי לממש את מלוא הזכויות המגיעות לו על פי החוק.

קצבת נכות כללית

קצבת נכות כללית הינה קצבה הניתנת בגין נכות גופנית, נפשית או שכלית שפקדה אדם עד למצב בו יכולתו להתפרנס ולהשתכר בכבוד ובאופן עצמאי הצטמצמה ב- 50% בהשוואה למצב טרם אירעה הפגיעה. תוקף וגובה הקצבה משתנה על פי מצבו הרפואי של התובע שנבדק ונמדד בוועדת קביעת אי כושר - אי כושר עבודה או פגיעה ביכולת התפקוד במשק הבית. במסגרת הוועדה נבחנות ארבע דרגות אי כושר, המהוות שלבי סף לקבלה של קצבה מורחבת. במהלך הערכת היכולת של אדם לתפקד, הוועדה הרפואית שתבחן את עניין מידת נכותו, תנפיק אישורים לגבי מידת הפגיעה בהתאם לדרגות הנכות הקיימות: 50% - 60%: תנאי סף מינימלי, 60% – 65% דרגה מורחבת, 65% – 74% דרגת סף שיא וכל אדם שנקבעו לו מעל ל- 74% נכות, יהיה זכאי לקבל קצבה מלאה ומקסימלית.

עורך דין לענייני ביטוח לאומי - ליווי, ייעוץ וייצוג משפטי

משרד עורך דין יובל אור, הינו משרד מוביל ומקצועי המעניק שירותים משפטיים בתחום המשפט האזרחי, דיני נזיקין, תביעות ביטוח לאומי, מימוש זכויות ועוד. עורך דין יובל אור:" הליווי האישי, השקיפות והצורך לתת כתף לפונים בתהליכים מול הביטוח הלאומי חשובים לי, כמי שעבר על בשרו תאונת עבודה, אני יודע מה היא האי וודאות שאליה נחשף אדם אשר מתחיל הליכים מול הביטוח הלאומי ולכן חשוב לי להיות שם עבורו ולוודא שזכויותיו ישמרו"

עו"ד ביטוח לאומי

המוסד לביטוח לאומי הינו מוסד סוציאלי ממשלתי אשר אמון לספק זכויות סוציאליות במגוון רחב של זכויות מהלידה ועד הזקנה, המוסד לביטוח לאומי פועל מכח חוק הביטוח הלאומי על תקנותיו וסעיפיו הרבים, המוסד לביטוח לאומי פועל במתן זכויות כספיות כחברת ביטוח לכל דבר וענין, לכן מומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד ביטוח לאומי, אשר מכיר את הבירוקרטיה הסבוכה בהתנהלות מולו.

החשיבות בקבלת ליווי, ייעוץ וייצוג משפטיים מידי עו"ד ביטוח לאומי

במצבים רפואיים ונפשיים אזרחים יכולים לפנות בתביעה לנכות כללית ובו תביעה להכרה בליקויים רפואיים אשר יכולים להוביל לזכאות בקצבה, עו"ד ביטוח לאומי, יכול לבצע את ההתאמה בין המצב הרפואי לבין הליקויים הרפואיים שעל פיהם ועדה רפואית תקבע את אחוזי הנכות ובהמשך פקיד השיקום יקבע את אחוזיי האי כושר, ישנה חשיבות רבה בליווי עורך דין ביטוח לאומי מתחילת הדרך שכן ליווי מקצועי יסייע לתובע מול הביטוח הלאומי להציג באופן נכון את הבעיות הרפואיות, בהמשך יעמוד התובע בפני ועדה רפואית ועורך דין ביטוח לאומי ייצג את התובע בפני הועדה אשר אורכת מספר דקות בלבד ולכן יש חשיבות שעורך דין ביטוח לאומי יטען את הטענות הנכונות בזמן המועט, לאחר מכן תשלח החלטה בעניין וככל שאין מרוצים מן ההחלטה ניתן יהיה לערער לוועדה רפואית לערערים אשר מולה יעמוד התובע בפני שלושה רופאים ועו"ד לביטוח לאומי יטען עבורו את הטיעונים מול הועדה, ככל שאין מרוצים מהחלטת ועדה רפואית לערערים ניתן לערער בשאלת חוק בלבד לבית הדין האזורי לעבודה , מכאן חשיבות לליווי צמוד של עו"ד ביטוח לאומי מתחילת הדרך.

משרד עורך דין יובל אור – משפט אזרחי, נזיקין וביטוח לאומי

עורך דין יובל אור, בעל ניסיון רב בייצוג אל מול הביטוח הלאומי בכל הערכאות ומספק מענה מקיף וליווי משפטי ומקצועי הכולל סיוע במימוש זכויות, ייצוג בפני וועדות רפואיות, הגשת תביעה, ייצוג בפני הערכאות בבתי הדין ועוד. "אני עומד לרשותכם בכל שאלה ואשמח לסייע"
הקודם
הבא

צרו איתנו קשר וקבלו ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

דילוג לתוכן